RELIGIJNY SKLEP: magazyn prezentów CATHOLIC I ORTHODOX (obrazy i ryciny ikon katolickich, ikony bizantyjskie i rosyjskie)

Cieszę się, że kieruję waszą uwagę na ikony i obrazy, które wykonuję ja, mistrz Iaroslav Pavliuk w “pół – antycznej” technologii. Mam nadzieję, że w moich manufakturach poczuliście łączność czasów: dziś i odległej przeszłości, w czym malarze-ikonki stworzyli swoje duchowe arcydzieła. Pozwól nam poznać i Twoje przejęcia przyniosą Ci jeszcze więcej harmonii w odniesieniu do Boga, Jasnej Miłości i Bożego błogosławieństwa.


Trudno jest wyważyć efekt starożytności poprzez zdjęcia na stronie internetowej. Dobrym pomysłem jest trzymanie w rękach, dawanie i czerpanie ciepła z moich produktów.


Podczas produkcji używam drewna, metalu o wyglądzie srebrnej patyny, antyków, kolorów do nadruku i lakieru ze starożytnej kompozycji. Historia i opis oryginalnych producentów można znaleźć na stronach internetowych ze względu na tytuły.
W obrazach religii świata, grafikach, ikonach i chrześcijaństwie ikonografia jest interesująca – katolicka (rzymska, Święta Rodzina, Dziewica Maryja, Madonna z Dzieciątkiem, Chrystus Zbawiciel, Święty Franciszek i Ojciec Pio), reformacja (malarstwo biblijne, sztuka w portret, obrazy tez Marcina Lutra 95), ortodox (bizantyjskie, rosyjskie ikony Matki Bożej, Jezusa Chrystusa, Jana Chrzciciela, Ostatniej Wieczerzy).

Wybierz kreatywne prezenty – chrześcijańskie ikony i obrazy na sprzedaż na zdjęciu w sklepie internetowym. Produkcja produktów zgodnie z zamówieniami. Osobista marka. Oferuję spółpracę.
Cieszę się, że przeczytałem twoje przemyślenia i komentarze na stronie w sekcji “Opinie” Moja praca upiększy twoje życie! Jesteśmy ludźmi, którzy mówią w różnych językach, będą mogli się nawzajem zrozumieć!

Proszę napisać e-mail: lucagifts1@gmail.com
Viber: +380672607944
WhatsApp: +380502643198

Kup więcej niż jeden (oszczędzaj pieniądze przy dostawie).

Z poważaniem,
Iarosław Pavliuk

%d bloggers like this: